Textilní nástěnné světlo Jettka s ramenem

Užitečný doplněk do ložnice: textilní nástěnné světlo Jettka se zabudovaným LED flexibilním ramenem Jettka má velmi stylový... více informací »
Textilní nástěnné světlo Jettka s ramenem
Značka: Lucande
2 848 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Užitečný doplněk do ložnice: textilní nástěnné světlo Jettka se zabudovaným LED flexibilním ramenem Jettka má velmi stylový vzhled a jako nástěnné světlo doplňuje hotely a soukromé prostory, kde se může používat nástěnné světlo jako osvětlení obývacích pokojů a ložnic. Stínidlo svítidla z textilu je hranaté a současně zaoblené, což podtrhuje stylový, harmonický vzhled. Vyzařované světlo je teplé a příjemné. Potřebujete-li cíleně orientované světlo, můžete zapnout lampičku na čtení, která je umístěna na ohebném flexibilním ramenu a odlehčuje zrak při čtení knihy nebo nejnovějšího časopisu. – LED lampa na čtení: teplá bílá (3 000 K), 110 lumenůVysoce kvalitní výrobek Textilní nástěnné světlo Jettka s můžete sehnat právě zde tu na stránkách v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Prozkoumejte skvělé produkty ze zmíněné kategorie za super peníze! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Lucande. Najdete je níže na této stránce. Tento zlevněný produkt Textilní nástěnné světlo Jettka s ramenem lze zakoupit aktuálně tady na našem webu v sekci nástěnná svítidla! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této známé kategorie jednoduše online! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Lucande. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento oblíbený produkt Textilní nástěnné světlo Jettka s ramenem je k získání také tady na našem webu v rubrice nástěnná svítidla. Prozkoumejte zlevněné výrobky z této populární rubriky za akční cenu. Tato vyjímečná značka Lucande pro své zákazníky nabízí kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!
Tento kvalitní a žádaný produkt Textilní nástěnné světlo Jettka s lze koupit lehce tu ve známé kategorii nástěnná svítidla. Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu. To není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele Lucande. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Lucande dlouhodobě dodává velmi kvalitní sortiment.