Transfo LED 350mA/16W s 3násobným rozvaděčem

Transformátor LED 350/16 W s 3cestným rozdělovačem LED transformátor je dodáván včetně napájecího kabelu (2 m) s Euro... více informací »
Transfo LED 350mA/16W s 3násobným rozvaděčem
Značka: Hera
1 095 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Transformátor LED 350/16 W s 3cestným rozdělovačem LED transformátor je dodáván včetně napájecího kabelu (2 m) s Euro zástrčkou. Lze připojit maximálně tři světla o příkonu 5 W. Kvalitní produkt Transfo LED 350mA/16W s 3násobným máte možnost koupit právě teď na stránkách zařazený v rubrice zdroje konstantního napětí! Nyní získáte podobné výrobky ve zmiňované rubrice v akci! Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele Hera. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce Hera má k dispozici kvalitní sortiment A to ještě není vše!
Nejprodávanější produkt Transfo LED 350mA/16W s 3násobným rozvaděčem lze získat bez problémů tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii zdroje konstantního napětí. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této kategorie za skvělou cenu. Známá značka Hera pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment. Oblíbený produkt Transfo LED 350mA/16W s 3násobným rozvaděčem můžete koupit právě tu na webu zařazený v sekci zdroje konstantního napětí. Vyhledejte si ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Hera. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Hera dlouhodobě dodává vysoce kvalitní sortiment