Ventilátor Westinghouse Bendan, světlo, stříbrný

Stropní ventilátor Bendan - elegantní v barevných odstínech matného chromu a stříbrné barvě - průměr 132 cm Skvostný stropní... více informací »
Ventilátor Westinghouse Bendan
Značka: Westinghouse
5 313 Kč5 883 Kč Sleva -9%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Stropní ventilátor Bendan – elegantní v barevných odstínech matného chromu a stříbrné barvě – průměr 132 cm Skvostný stropní ventilátor Bendan se vyznačuje zaoblenými lopatkami v moderní stříbrné barvě. Halogenová žárovka pod opálově bílým mléčným sklem umožňuje příjemné světlo. Dálkové ovládání pro ventilátor a osvětlení a také osvětlovací prostředky jsou v rozsahu dodávky. Volitelně lze použít nástěnný vypínač (viz příslušenství). Vhodné pro místnosti do velikosti 30 m². Funkce Ventilátor může být provozován ve třech výkonových a ve třech rychlostních stupních. Je vybaven posuvným spínačem na krytu pro přepnutí mezi funkcí chodu vpřed a zpětným chodem (letní a zimní provoz). V teplém ročním období je tak dosaženo příjemného ochlazování pokojového vzduchu a v zimě lze rovnoměrným rozdělením zahřátého vzduchu ušetřit na nákladech za vytápění. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 20 wattů při 80 ot./min. – 35 wattů při 124 ot./min. Zvláštnosti Tichý chod motoru zajišťuje optimální využití v ložnicích a pracovnách. Energetická třída: D
Ve slevě tento kus Ventilátor Westinghouse Bendan, světlo, stříbrný můžete koupit také tady na našem webu umístěný v kategorii ventilátory. Připravili jsme ještě jiné kousky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! Věhlasný dodavatel Westinghouse dlouhodobě prodává špičkové produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další skvělé zboží od značky Westinghouse. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Designový produkt můžete dostat přímo na webu v oblíbené rubrice ventilátory! Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci!