Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá – Botanica

Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které vypadá jako listí, okamžitě vytvoří... více informací »
Vintage závěsná lampa mosaz
Značka: QAZQA
4 569 Kč
Ověřit dostupnost
Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které vypadá jako listí, okamžitě vytvoří...

Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které vypadá jako listí, okamžitě vytvoří v domě veselou atmosféru. Závěsná lampa je vyrobena z oceli a dokončena v mosazi. Má průměr 70 cm a je výškově nastavitelná, minimálně 52,5 cm a maximálně 292,5 cm. Montážní deska má průměr 40 cm a výšku 3 cm. Šňůra má délku 270 cm. Stínidla mají každý průměr 30 cm a výšku 20 cm. Dokončete Botanicu s 5 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo E27 (max. 60 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Jen si pomyslete, jak krásná by Botanica visela nad jídelním stolem, konferenčním stolkem nebo kanceláří. Neváhejte déle a vydejte se pro tuto vintage závěsnou lampu. Ve slevě tento produkt Vintage závěsná lampa mosaz 5 máte možnost dostat bez obtíží na stránkách ve známé sekci závěsná světla! Najděte si vyjímečné výrobky z naší rubriky za výborné peníze. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem více produktů značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka QAZQA má na skladě prvotřídní výrobky.

Nový kus Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá - Botanica od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA máte možnost dostat tady nyní v akci. Na našich stránkách za 4 569 Kč.