Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá – Botanica

Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které vypadá jako listí, okamžitě vytvoří... více informací »
Vintage závěsná lampa mosaz
Značka: QAZQA
5 229 Kč
Ověřit dostupnost
Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které vypadá jako listí, okamžitě vytvoří...

Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které vypadá jako listí, okamžitě vytvoří v domě veselou atmosféru. Závěsná lampa je vyrobena z oceli a dokončena v mosazi. Má průměr 70 cm a je výškově nastavitelná, minimálně 52,5 cm a maximálně 292,5 cm. Montážní deska má průměr 40 cm a výšku 3 cm. Šňůra má délku 270 cm. Stínidla mají každý průměr 30 cm a výšku 20 cm. Dokončete Botanicu s 5 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo E27 (max. 60 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Jen si pomyslete, jak krásná by Botanica visela nad jídelním stolem, konferenčním stolkem nebo kanceláří. Neváhejte déle a vydejte se pro tuto vintage závěsnou lampu.
Tento designový produkt Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá je k získání také tu na stránkách v sekci závěsná světla. Nyní můžete najít unikátní produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento unikátní kousek Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá – Botanica lze pořídit snadno tady na webu umístěný v kategorii závěsná světla! Nyní si můžete vybrat jiné kusy ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známý dodavatel QAZQA prodává prvotřídní sortiment. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní produkty značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Zlevněný výrobek Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá – Botanica můžete pořídit jednoduše na stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní najdete nové produkty z této populární sekce za výborné peníze! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další skvělé zboží od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka QAZQA vám nabízí skvělé zboží. Tento velmi oblíbený kus Vintage závěsná lampa mosaz máte možnost koupit zrovna tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii závěsná světla. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty z této kategorie za super peníze. Tento výjimečný kousek Vintage závěsná lampa mosaz 5 jde nakoupit bezstarostně na stránkách ve známé sekci závěsná světla. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z naší kategorie ve slevě. Přední značka QAZQA dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment. Přesvědčte se. To však není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další zboží značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá – lze získat prostě tu v kategorii závěsná světla. Připravili jsme pro vás vyjímečné kusy ve zmiňované sekci za super cenu! To není všechno, máme toho více! U nás totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka QAZQA představuje špičkové výrobky.

Akční výrobek jde získat bez problémů na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla! Získejte ještě další produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. Značka QAZQA má k dispozici skvělé produkty. A tady je důkaz. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce. Tento oblíbený kus máte možnost sehnat právě teď u nás ve známé kategorii závěsná světla. Vyhledejte si ostatní produkty z této sekce za výhodnou cenu. Tato značka QAZQA má top sortiment. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více produktů od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Velmi prodávaný produkt Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá – Botanica máte možnost najít taky tady a teď na našem webu v kategorii závěsná světla. Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více kousků od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Ve slevě produkt jde získat právě nyní tu na stránkách zařazený v kategorii závěsná světla. Připravili jsme ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! Tento výrobce QAZQA vyrábí prvotřídní výrobky.
Exkluzivní kousek Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá – Botanica můžete nakoupit prostě tu na stránkách v kategorii závěsná světla. Nyní získáte kvalitní výrobky z této oblíbené sekce v akci! V očích zákazníků populární výrobce QAZQA svým zákazníkům dodává prvotřídní sortiment. Udělejte si radost!

Povedený výrobek Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá – Botanica můžete najít bez problémů tu na webu v populární kategorii závěsná světla! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty z naší kategorie za výborné peníze.

Nový kus Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá - Botanica od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA máte možnost dostat tady nyní v akci. Na našich stránkách za 5 229 Kč.