Visačka Enoire v černobílé, 6 zdrojů

Závěsná lampa se šesti žárovkami Enoire - soubor opálových skleněných koulí Závěsné světlo Enoire zdobí šest sférických... více informací »
Visačka Enoire v černobílé
Značka: Eco-Light
3 887 Kč7 491 Kč Sleva -48%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Závěsná lampa se šesti žárovkami Enoire – soubor opálových skleněných koulí Závěsné světlo Enoire zdobí šest sférických odstínů z opálového skla. Dva vnější jsou umístěny přímo naproti sobě jako dvojice, zatímco dva vnitřní jsou uspořádány ve vzájemném úhlu. Sférické koule drží na místě centrální hliníková lišta, která má tvar černé, obdélníkové lišty a vytváří jasný kontrast k odstínům. Díky všestrannému sálavému světlu je Enoire ideální pro osvětlení stolu v moderních obytných prostorech, ale také ve veřejných prostorách.
Akční produkt lze nakoupit jednoduše na našich stránkách ve známé sekci závěsná světla! Nyní najdete zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Tento levný produkt Visačka Enoire v černobílé, 6 lze sehnat již dnes u nás ve známé sekci závěsná světla! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Eco-Light vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás najdete další vybrané produkty od dodavatele Eco-Light. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento zlevněný produkt seženete bez problémů u nás v oblíbené sekci závěsná světla. Vyhledejte si ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci. Přední dodavatel Eco-Light dlouhodobě prodává top produkty Udělejte si radost.
Designový produkt Visačka Enoire v černobílé, 6 zdrojů je k získání bezstarostně tady u nás umístěný v rubrice závěsná světla! Máme pro vás zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! Známá značka Eco-Light pro své zákazníky nabízí vynikající produkty