Závěsné světlo Perpendillumina 4žár., stříbrná

Závěsné svítidlo Perpendillumina jako otevřený kvádr Jako závěsné svítidlo pro osvětlení stolů v obývacích pokojích a... více informací »
Závěsné světlo Perpendillumina 4žár.
Značka: ZIJLSTRA
5 183 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Závěsné svítidlo Perpendillumina jako otevřený kvádr Jako závěsné svítidlo pro osvětlení stolů v obývacích pokojích a saloncích přispívá Perpendillumina k uvolněné atmosféře. To je zajištěno barvou starého patinovaného stříbra a otevřeným designem, který umožňuje, aby se co nejlépe uplatnila dekorativní žárovka – například rustikální žárovka. Ve stínidle, které se skládá z kovových vzpěr spojených v pravých úhlech, tvořící dlouhý vodorovný kvádr s otevřenými plochami, mohou být umístěny celkem čtyři žárovky.
Tento neodolatelný kus Závěsné světlo Perpendillumina 4žár., jde koupit zrovna na našem webu v rubrice závěsná světla! Vyberte si vyjímečné produkty z této sekce za outletovou cenu. Významná značka ZIJLSTRA představuje skvělé zboží Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele ZIJLSTRA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Závěsné světlo Perpendillumina 4žár., máte možnost koupit rovnou na našich stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Nyní najdete podobné produkty z naší kategorie z pohodlí domova. V očích zákazníků populární výrobce ZIJLSTRA dlouhodobě dodává vynikající produkty. Nakupujte výhoděn u nás.