Závěsné svítidlo Lamkur LM 1.1/58 31545 černá

Závěsné svítidlo Lamkur LM 1.1/58 v černém provedení. Závěsné svítidlo je vhodné téměř do všech vnitřních prostor. Nejvhodnější je snad do... více informací »
Závěsné svítidlo Lamkur LM
Značka: Lamkur
1 455 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo Lamkur LM 1.1/58 v černém provedení. Závěsné svítidlo je vhodné téměř do všech vnitřních prostor. Nejvhodnější je snad do...

Závěsné svítidlo Lamkur LM 1.1/58 v černém provedení. Závěsné svítidlo je vhodné téměř do všech vnitřních prostor. Nejvhodnější je snad do kuchyně nebo jídelny, ale můžete jej dát i do dětského pokoje nebo jakékoliv jiné obytné místnosti. Světlo je zhotovené ze silného skla, povrch je lesklý glazurovaný a vnitřní strana lustru je bílá, což pomáhá lepšímu odrazu vyzařovaného světla. Závěs je zhotoven z ocelového řetězu a z kovových dílů v barvě produktu. Lustr využívá jednu klasickou patici s velkým závitem E27, max. výkon 60 W. Tuto patici můžete osadit LED žárovkou z naší nabídky. Závěsné svítidlo je v nabídce také v jiném barevném provedení. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Neodolatelný výrobek Závěsné svítidlo Lamkur LM 1.1/58 31545 černá můžete pořídit bez obtíží na našem webu v populární rubrice svítidla! Podívejte se na jiné produkty z této rubriky za super cenu. Oblíbený dodavatel Lamkur dlouhodobě dodává top produkty Přesvědčte se sami.
Výjimečný kousek Závěsné svítidlo Lamkur LM 1.1/58 můžete najít právě teď tu na webu ve známé rubrice svítidla! Nyní můžete koupit skvělé produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. To není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další kousky značky Lamkur. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Lamkur dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Akční a ve slevě produkt dostanete lehce na našem webu ve známé kategorii svítidla. Nyní můžete získat parádní výrobky z této rubriky v akci. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další prověřené zboží značky Lamkur. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Lamkur dlouhodobě dodává vysoce kvalitní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!
Akční a ve slevě výrobek Závěsné svítidlo Lamkur LM můžete získat již dnes tu na webu v kategorii svítidla. Nyní koupíte parádní zboží z této oblíbené kategorie jednoduše online. V očích zákazníků popupární značka Lamkur pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment.
Unikátní a žádaný produkt máte možnost získat bezstarostně na našich stránkách v rubrice svítidla! Najděte si kvalitní zboží ze zmíněné sekce za super cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více produktů od dodavatele Lamkur. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Závěsné svítidlo Lamkur LM 1.1/58 31545 černá od značky se skvělou pověstí Lamkur máte možnost získat právě teď v naší nabídce za super peníze. Akční ceny od 1 455 Kč.