Závěsné svítidlo Nowodvorski 7545 SOFT LED 90×20 bílá

Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski SOFT LED 90x20 v bílém provedení. Závěsné svítidlo je zhotoveno z kombinace kvalitního... více informací »
Závěsné svítidlo Nowodvorski 7545 SOFT LED
Značka: Nowodvorski
5 515 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski SOFT LED 90x20 v bílém provedení. Závěsné svítidlo je zhotoveno z kombinace kvalitního...

Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski SOFT LED 90×20 v bílém provedení. Závěsné svítidlo je zhotoveno z kombinace kvalitního hliníku a plastu. Využívá dvě LED zářivky typu T8, 16 W – tyto zářivky jsou součástí balení. Svítidlo se ideálně hodí jako osvětlení kancelářských nebo konferenčních prostor – viz obrázek aranže. V našem e-shopu najdete i další svítidla z řady SOFT v tmavě šedé barvě graphite, nebo stejná svítidla SOFT jako nástěníky či stropní svítidla. Všechna Vám nabízíme jak ve variantě LED svítidla tak ve variantě „běžného“ svítidla. TIP: Využijte naši širokou nabídku zboží a dokupte si k produktu i další svítidla ze stejné série.

Tento neodolatelný produkt Závěsné svítidlo Nowodvorski 7545 SOFT LED 90x20 bílá od dodavatele s dobrým jménem Nowodvorski je k získání na našich stránkách za super cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 515 Kč.