Závěsné svítidlo Nowodvorski OSLO LED 9698

Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski OSLO LED 9698. Svítidlo je v moderním vzhledu a má široké využití. Díky jeho konstrukci... více informací »
Závěsné svítidlo Nowodvorski OSLO
Značka: Nowodvorski
3 687 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski OSLO LED 9698. Svítidlo je v moderním vzhledu a má široké využití. Díky jeho konstrukci...

Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski OSLO LED 9698. Svítidlo je v moderním vzhledu a má široké využití. Díky jeho konstrukci ho můžete zavěsit nad jídelní stůl nebo také do obývacího pokoje či ložnice. Světlo je vyrobeno z kvalitního dřeva v kombinaci s ocelí, proto se ideálně hodí do interiérů s dřevenými prvky – viz ilustrační obrázek aranže. V našem e-shopu najdete i stejné svítidlo v menším rozměru Nowodvorski OSLO LED 9635. Toto svítidlo využívá jednu LED zářivku T8, 14 W – tato zářivka je součástí balení. Tato zářivka má 3000 Kelvinů, tzn. barva je teplá bílá, světelný tok činí 1250 lm a její životnost je 30 000 hodin. TIP: Dolaďte si Váš interiér i dalšími svítidly ze série OSLO LED, které najdete v naší nabídce.

Designový produkt Závěsné svítidlo Nowodvorski OSLO LED 9698 od oblíbené značky Nowodvorski můžete získat právě dnes opravdu levně! Zrovna nyní za cenu 3 687 Kč.