Arcchio Tadej závěs. světlo 1žár. 19 cm černo-bílé

Štíhlé závěsné světlo Tadej s černým vnějším povrchem a bílou vnitřní stranou Tadej se obzvlášť hodí do moderních,... více informací »
Arcchio Tadej závěs. světlo 1žár. 19 cm černo-bílé
Značka: Arcchio
1 631 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Štíhlé závěsné světlo Tadej s černým vnějším povrchem a bílou vnitřní stranou Tadej se obzvlášť hodí do moderních, puristických bytových stylů. Závěsné svítidlo v základu tvoří stínidlo tvaru trychtýře, které má podlouhlý, úzký tvar nahoře a směrem dolů se rozšiřuje Tímto způsobem lze zajistit, aby světlo bylo nasměrováno výhradně dolů, protože kov je, jak známo, neprůhledný materiál a světlo žárovky E27 uniká pouze tam, kde je stínidlo otevřené, tedy směrem dolů. Žárovku lze vybrat podle přání, také s úspornou LED technologií nebo s mimořádně teplou barvou světla. Závěsné světlo s černou vnější stranou lze použít jako solitér pro všeobecné osvětlení místnosti, ale také v řadě s více exempláři svého druhu nad stolem nebo pultem.
Velmi žádaný produkt Arcchio Tadej závěs. světlo 1žár. 19 cm černo-bílé jde získat rovněž tady na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla. Nyní si můžete koupit další produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! U zákazníků oblíbená značka Arcchio představuje skvělý sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Arcchio. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Arcchio Tadej závěs. světlo 1žár. 19 cm černo-bílé můžete získat v pohodě tady na stránkách ve známé sekci závěsná světla. Připravili jsme akční zboží ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Oblíbený výrobce Arcchio svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky

Tento kvalitní kousek Arcchio Tadej závěs. světlo 1žár. lze zakoupit bez obtíží na stránkách v populární rubrice závěsná světla! Pořiďte si akční zboží z této kategorie za outletovou cenu.