Lindby Vilho LED stropní svítidlo, 32 cm

LED stropní světlo Vilho ze železa a hliníku v černé a bílé barvě LED stropní svítidlo Vilho je ideální pro osvětlení... více informací »
Lindby Vilho LED stropní svítidlo
Značka: Lindby
1 035 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

LED stropní světlo Vilho ze železa a hliníku v černé a bílé barvě LED stropní svítidlo Vilho je ideální pro osvětlení pracovny nebo ložnice. Její design se skládá ze dvou černých rámů v různých velikostech, které byly umístěny jeden uvnitř druhého. Prostory mezi nimi jsou vyrobeny z plastu a fungují jako difuzor, za kterým jsou umístěny trvale instalované LED diody. Světlo, které generují, je teplé bílé a vytváří útulné prostředí pro interiér. Atraktivní barevná kombinace černé a bílé sady s jemnými akcenty na stěnách bytů a úzké rozměry LED stropního světla Vilho najdou také perfektní místo na nižších stropech. Jednoduchý design se bez námahy integruje do nejrůznějších stylů vybavení a benevolentně vylepšuje nábytek.
Tento diskontní kousek Lindby Vilho LED stropní svítidlo, 32 cm seženete snadno tady a teď na našem webu v populární sekci stropni svitidla. Nyní získáte akční produkty z naší kategorie za báječnou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte na další produkty od dodavatele Lindby. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.