Lucande Jeffrey LED podlahové světlo, 4žárovkové

Kulaté LED podlahové svítidlo Jeffrey s výstupem světla do čtyř stran, krytí IP67 Jeffrey upoutá decentním kulatým tvarem a... více informací »
Lucande Jeffrey LED podlahové světlo
Značka: Lucande
3 705 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kulaté LED podlahové svítidlo Jeffrey s výstupem světla do čtyř stran, krytí IP67 Jeffrey upoutá decentním kulatým tvarem a nadčasovým vzhledem. Na rozdíl od toho, co byste si mohli myslet na první pohled, není toto svítidlo vestavěnou verzí, ale relativně snadno instalovatelným podlahovým svítidlem, po kterém se dá chodit, protože lze zatížit až do 500 kg. LED diody jsou energeticky úsporné, svítí teplým bílým světlem a nabízejí měkké světlo pro venkovní použití, které je vhodné pro orientaci. Tímto způsobem lze pohodlně osvětlit zahradní stezky a místa na nádvoří, aby se lépe zviditelnila nebezpečí zakopnutí. Aby bylo možné propojit několik světel dohromady, existuje možnost průchozího kabelového zapojení. Jak stupeň krytí (IP67), tak odolnost proti nárazům (IK10), jsou vysoké a Jeffrey je odolným svítidlem pro venkovní použití, jehož světlo svítí do čtyř stran. – Maximální teplota povrchu 75 °C Ve slevě produkt Lucande Jeffrey LED podlahové světlo, 4žárovkové dostanete nyní tu zařazený v sekci nájezdová svítidla! Najděte si ještě jiné výrobky ze zmíněné kategorie snadno online! Kvalitní a oblíbený produkt Lucande Jeffrey LED podlahové lze nakoupit pohodlně tu na webu ve známé rubrice nájezdová svítidla! Nyní pořídíte oblíbené zboží z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další vybrané kousky od výrobce Lucande. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Velmi prodávaný kousek je k sehnání bez problémů tady a teď na našem webu ve známé sekci nájezdová svítidla! Podívejte se na unikátní produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete více kousků značky Lucande. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Lucande nabízí kvalitní sortiment.
Oblíbený a akční produkt Lucande Jeffrey LED podlahové světlo, máte možnost nakoupit rovněž na našich stránkách v populární sekci nájezdová svítidla! Nyní pořídíte parádní výrobky z této populární sekce z pohodlí domova. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce Lucande. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Lucande dlouhodobě dodává prvotřídní produkty.