MiPow Playbulb String LED světelný řetěz, bílá

Řídící řetězec světelného řetězce MiPow Playbulb LED s efektovými režimy a 16 miliony jasných barev Správné prostředí... více informací »
MiPow Playbulb String LED světelný řetěz
Značka: MiPow
1 276 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Řídící řetězec světelného řetězce MiPow Playbulb LED s efektovými režimy a 16 miliony jasných barev Správné prostředí pouhým přejetím prstem? S LED světelným řetězcem String z chytré řady MiPow Playbulb už to není sen o budoucnosti. 10 metrů dlouhý světelný řetězec se jednoduše připojí ke smartphonu nebo tabletu (přes Bluetooth) pomocí bezplatné aplikace Playbulb a světelný design může začít. Jediným prstem lze světelný řetězec přepnout do jedné z více než 16 milionů barevných barva sv?tla nebo také do různých režimů efektů, jako je efekt svíčky, efekt blesku nebo duhový efekt. Tímto způsobem lze vytvořit širokou škálu světelných obrazů uvnitř i venku a kdykoli je znovu změnit. Praktické připojení USB také umožňuje provoz nezávislý na síti, například prostřednictvím powerbanky (není součástí dodávky). Technické údaje / funkce: – Pohodlné ovládání prostřednictvím aplikace je možné (jemná změna barvy, blikání, 16 milionů různých barev světla, stmívání, načasování nebo skupinové přepínání (max.5 zařízení Playbulb)) – Včetně napájecího zdroje USB – stmívatelné (pouze prostřednictvím aplikace) – Dosah Bluetooth: přibližně 10 metrů – Třída ochrany IP65 (kromě napájecího zdroje) – včetně paměťové funkce Poznámka: V příslušenství je uložena rozšiřující sada!
Tento exkluzivní produkt lze sehnat právě teď tady na našich stránkách v populární sekci smarthome venkovní dekorativní svítidla. Nyní si můžete vybrat kvalitní zboží ve zmíněné sekci na pár kliknutí. U nás vám nabízíme více, u nás najdete další skvělé kousky od dodavatele MiPow. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel MiPow vás obohatí o top produkty