Stolní lampa Jolie se stínidlem a ovládáním

Jolie - stolní lampa s polokulovým stínidlem a kulatou kovovou nohou Tato stolní lampa, která v podstatě současně vypadá moderně... více informací »
Stolní lampa Jolie se stínidlem a ovládáním
Značka: Lindby
1 683 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jolie – stolní lampa s polokulovým stínidlem a kulatou kovovou nohou Tato stolní lampa, která v podstatě současně vypadá moderně i nadčosově, má také nostalgický charakter, který se k ní velmi hodí. Lesklé opálové skleněné stínidlo je ve tvaru polokoule a je doplněno kruhovou nohou s matným niklovým povrchem. Chcete-li stolní lampu Jolie zapnout, stačí se krátce dotknout základny a světlo se rozsvítí, což je samozřejmě velmi komfortní pro uživatele. Tento skvělý výrobek Stolní lampa Jolie se stínidlem a ovládáním máte možnost najít aktuálně tu v kategorii stolní lampy. Nyní si můžete pořídit vyjímečné zboží z této známé sekce za super cenu!
Ve slevě tento produkt Stolní lampa Jolie se stínidlem a lze získat nyní tu na našich stránkách ve známé rubrice stolní lampy. Nyní získáte ještě jiné zboží z této známé rubriky za akční cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další zboží značky Lindby. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Lindby svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky.